هدف بار

اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران

021-22142131

باربری تهران

اتوبار اقدسیه

شرکت حمل‎و‎نقل و باربری هدف‎بار تمامی خدمات اسباب‎کشی و باربری اقدسیه را با تعرفه‎ای ارزان و کیفیتی غیر قابل رقابت به همشهریان ساکن محدوده اقدسیه و شمال تهران ارائه مینماید. بهترین باربری اقدسیه شایسته انتخاب شماست !

بهترین باربری اقدسیه را انتخاب کنید !

کارگران توانمند و حرفه ای، کادر مجرب بسته بندی اثاثیه منزل، ماشین های مجهز و مخصوص اسباب کشی و قیمت مناسب همراه با دقت و سرعت در انجام کار مواردی است که فقط اتوبار هدف بار ( دفتر باربری اقدسیه ) قادر به انجام آن است !

پرهیز از بزرگنمایی در انجام کارها، رعایت حقوق مشتریان و سرویس دهی منظم و برنامه ریزی شده از ویژگیهای بارز اتوبار هدف بار در اقدسیه تهران است.

خدمات باربری در اقدسیه

لیست کامی از خدمات ارائه شده توسط اتوبار و باربری هدف بار تهران را میتوانید از طریق پیوند خدمات باربری مشاهده نمایید.

تصاویر بسته بندی اثاثیه منزل توسط این شرکت را میتوانید از طریق لینک زیر ملاحظه نمایید

بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

حمل وسایل سنگین، جابجایی و بسته بندی پیانو، حمل جهیزیه عروس با سرویس ویژه VIP ، ارائه خدمات فنی زمان اسباب کشی و هر آنچه از یک شرکت معتبر باربری در اقدسیه انتظار دارید توسط اتوبار هدف بار تهران فراهم شده است !

باربری اقدسیه

باربری در اقدسیه را به ما بسپارید !

در اختیار داشتن انواع ماشین های باربری مجهز و مخصوص اسباب کشی ( وانت بار، نیسان بار، ون، کامیونت و خاور ) با تجهیزات کامل و همچنین همکاری با بهترین کادر و کارگران خدمات باربری و قیمت ارزان، هدف‎بار تهران را به عنوان اولین و تنها گزینه مورد اعتماد ساکنین این محدوده مبدل ساخته است.

هدف ما خدمترسانی به مردم عزیز و ساکنین محدوده اقدسیه تهران است و بالاترین نشان افتخار ما لبخند رضایت شماست.

با ما تماس بگیرید !

برچسب ها :
باربری اقدسیهاتوبار اقدسیهباربری در اقدسیهباربری تهرانبهترین باربری اقدسیهحمل اثاثیهکارگر باربریبسته بندی اثاثیه منزلشرکت باربری

باربری منطقه 22باربری شریعتی - باربری قدس

دانش ، تجربه ، تجهیزات و سیستم حمل و نقل پیشرفته.اسباب کشی و باربری در تهران را با هدف بار تجربه کنید !