اتوبار و باربری هدف بار

بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و باربری در تهران

021-22142131

باربری ، باربری در تهران

نیسان بار تهران

نیسان بار یا همان نیسان آبی یکی از وسایل حمل بار متوسط و کوچک است که در برخی موارد دقیقا همان وسیله ای است که برای حمل و جابجایی بار به آن نیازمندیم. نیسان بار تلفنی اتوبار هدف بار تهران بهترین راه حل برای جابجایی سریع و مطمئن بارهای شماست. با ما تماس بگیرید

نیسان بار تهران

حمل بار با نیسان

در برخی موارد حجم لوازم و اثاثیه نه به اندازه یک کامیون زیاد است و نه به اندازه حجم بار یک وانت بار معمولی نظیر وانت پیکان !

نیسان بار دقیقا وسیله ای است که به آن احتیاج داریم. نیسان یک ماشین باربری متوسط و کوچک با ظریفیت حمل بار حدود 2 تن است که قسمت وانت این خودرو حدود 30 درصد بزرگتر از وانت بار معمولی است. یک تن ظرفیت حمل بار بیشتر باعث میشود تا نیسان بار یک وسیله مطمئن برای انواع جابجایی های کوچک و متوسط باشد.

نیسان بار در اسباب کشی

در بسیاری از اسباب کشی ها یک ماشین باربری ( کامیون خاور ) ظرفیت جابجایی اثاثیه را بطور کامل ندارد و از طرفی درخواست یک ماشین بزرگ بجز صرف هزینه بیشتر مزیت دیگری ندارد. در اینجاست که نیسان آبی مشهور به کمک شما میشتابد.

نیسان بار تلفنی یک وسیله بسیار کارآمد در بسیاری از اسباب کشی هاست. ظرفیت بار بالا همراه با ظرفیت وزنی حدود 2 تن ( 2100 کیلوگرم ) نه مشکلات و هزینه باربری با ماشین های بزرگ را دارد و نه کمبود ظرفیت وانت های معمولی !

اتوبار هدف بار با بیش از 20 سال تجربه در زمینه حمل و جابجایی اثاثیه بخوبی از مزایای بالای نیسان بار مطلع است و تمامی خودروهای نیسان خود را مجهز به لوازم و تجهیزات اسباب کشی و باربری شهر کرده است.

شاید جالب باشد که بدانید بخش قابل توجهی از حمل و نقل بین شهری توسط این ماشین محبوب انجام میشود.

نیسان بار تلفنی تهران

اگر میخواهید اثاثیه یا لوازم و وسایل خود را از نقطه ای به محل دیگری منتقل نمایید، سرویس ویژه نیسان بار این شرکت با قیمت بسیار مناسب و ارزان و در سریعترین زمان ممکن اماده خدمترسانی به شما عزیزان است. کافیست با شماره تلفنهای هدف بار تهران تماس حاصل نمایید.

نیسان بار تلفنی تهران

چرا نیسان تلفنی هدف بار ؟

تمام آنچه شما از یک سرویس باربری نیسان در تهران انتظار دارید توسط اتوبار هدف بار پیش بینی شده است. شماره تلفن های این شرکت آماده پاسخگویی به شما عزیزان در هفت روز هفته میباشد.

اعتماد شما را با خدماتی شایسته پاسخگو خواهیم بود !

برچسب ها :
نیسان بارنیسان بار ارزاننیسان وانتحمل بار با نیسانباربری نیسانوانت بارنیسان آبینیسان تلفنی تهرانوانت نیسانباربری با نیسان

اسباب کشی کامل

باربری و اتوبار هدف بار : اسباب کشی منزل و اداری ، بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران