اتوبار و باربری هدف بار

بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و باربری در تهران

021-22142131

باربری ، باربری در تهران

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه منزل مهمترین مرحله اسباب کشی است بطوری که اگر آنرا با دقت و رعایت اصول بسته بندی اثاثیه انجام دهیم حمل و نقل و چیدمان آسانی را پیش رو خواهیم داشت. اتوبار تهران بهترین و مطمئن ترین خدمات بسته بندی اثاثیه را به شما ارائه خواهد داد.

بسته بندی اثاثیهبسته بندی اثاثیهبسته بندی اثاثیهبسته بندی اثاثیهبسته بندی اثاثیهبسته بندی اثاثیهبسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

همانطور که اشاره شد بسته بندی اثاثیه مهمترین بخش یک پروژه اسباب کشی است.

دلایل متعددی وجود دارد که اهمیت بسته بندی را برای ما آشکار میکند. بسته بندی اثاثیه منزل وقتی اصولی و صحیح انجام شود باعث میشود که :

  1. سرعت حمل و نقل و چیدمان افزایش یابد
  2. چیدمان اثاثیه سریعتر انجام شود
  3. خسارات ناشی از اسباب کشی به حداقل و در بیش از 70 در صد موارد به صفر برسد.

هدف بار تهران با استفاده از لوازم با کیفیت ( انواع کارتن، چسب، پکیج های بسته بندی اثاثیه، نایلون های بسته بندی و ... ) و روشهای صحیح بسته بندی لوازم منزل و اداری از هرگونه خسارت احتمالی جلوگیری خواهد کرد. بسته لوازم و اثاثیه با هدف بار یعنی تضمین صد در صدی اسباب کشی !

لوازم بسته بندی اثاثیه

در اغلب اثاث کشی ها تجهیزاتی که شرح آنها در زیر وجود دارد بکار برده میشود. تجهیزات مرغوب و استخدام کادر حرفه ای، ضامن موفقیت در اسباب کشی است.

وسایل بسته بندی اثاثیه عبارتند از : کارتنهای رگال دار و معمولی در ابعاد و اندازه های مختلف ، پکیجهای حمل رختخواب، چسب پهن، ماژیک، لیبل و برچسب، پوشش های محافظتی از لوازم برقی و آینه های بزرگ، بابل رپ، استرچ رپ، پوشش های ضربه گیر نظیر پوشال اسباب کشی، یونولیت، پلی اتیلن و ...

لازم به ذکر است که بسته بندی اثاثیه با روشهای صحیح زمان چیدمان اثاثیه در منزل جدید را بشدت کاهش داده و از کلافگی زمان چیدمان جلوگیری میکند.

بسته بندی اثاثیه در تهران

هدف بار با سالها تجربه در عرصه حمل و نقل و اسباب کشی منزل و اداری بهترین و مطمئنترین روش های بسته بندی اثاثیه منزل و اداری را با استانداردهای بالا و قیمتی بسیار مناسب اجرا خواهد کرد. منتظر تماس شما عزیزان هستیم !

برچسب ها :
بسته بندی اثاثیهبسته بندی لوازم منزلبسته بندی اثاثیه منزلبسته بندیاسباب کشیقیمت بسته بندی اثاثیهباربری منزلبسته بندی اثاثیه اداری

حمل جهیزیه عروس

باربری و اتوبار هدف بار : اسباب کشی منزل و اداری ، بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران