اتوبار و باربری هدف بار

بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و باربری در تهران

021-22142131

باربری ، باربری در تهران

چطور یک پالت باربری بسازید

کارگران حمل بار، وسیله ای که بطور کامل و درست بسته بندی نشده باشد را جا به جا نمی کنند. نتیجه ی این کار هزینه اضافی، وقت های اتلافی و خستگی بیشتر است. اگر باربری حمل بار را انجام دهد، بسته بندی ناقص می تواند باعث خدشه دار شدن اعتبار باربری در قبال آسیب وارده به وسایل شود.

چطور یک پالت باربری بسازید

هدف بار به شما می آموزد چطور یک پالت باربری بسازید

وقتی با باربری اثاث کشی می کنید، وسایل بطور معمول باید در کارتن های مقوایی، سبد های پلاستیکی و یا بر روی پالت ها بسته بندی شوند. کارگران حمل بار، وسیله ای که بطور کامل و درست بسته بندی نشده باشد را جا به جا نمی کنند. نتیجه ی این کار هزینه اضافی، وقت های اتلافی و خستگی بیشتر است. اگر باربری حمل بار را انجام دهد، بسته بندی ناقص می تواند باعث خدشه دار شدن اعتبار باربری در قبال آسیب وارده به وسایل شود. ما با راهنمایی هایی کوتاه درباره ی راه های مختلف بسته بندی می خواهیم که به شما کمک کنیم تا از این مشکلات دوری بجویید.

یک پالت استاندارد 40 در 48 اینچ یک قسمت لبه ی پایینی دارد که به چنگال لیفتراک یا جک پالت اجازه می دهد تا زیر وسایل را قبل از بلند کردن و حمل آن بگیرد.

وسایل خاصی وجود دارد که باربری ها معمولاً آن ها را روی پالت ها قرار می دهند. این لیست اختصاصی و کامل نیست، و ممکن است از هر باربری ای به باربری دیگر تغییر کند.

شما میتوانید یک پالت (وسیله ای چوبی که لیفتراک برای بلند کردن و جابه جایی بار به آن نیاز دارد) بخرید، یا مطلب زیر را ببینید که چطور خودتان یکی از آنها بسازید.

وسایلی که نیاز دارید به شرح زیر است

الوار محکم

(8) عدد 3.5 در 48 اینچ با قطر 0.625

(4) عدد 5.5 در 40 اینچ با قطر 0.625

(3) عدد 3.5 در 48 اینچ با قطر 1.375

(هر اینچ معادل 2.54 سانتی متر است)

میخ تخته ها

میخ های 2.25 اینچی، نخ مارپیچی یا طناب بافته شده

گام اول

سه تیر اصلی را بسازید. سه الوار 3.5 در 48 اینچ با قطر 1.375 را بردارید که در واقع درازای پالت را تعیین می کند. دو شکاف محل قرارگیری چنگک های لیفتراک را رو هر تخته برش دهید. از 6 اینچ انتهایی پایان هر تخته شروع کنید؛ نهایتا یک بخش 9 اینچی با گوشه های گرد برش دهید. گوشه ی گرد را با شعاع 0.75 اینچ برش دهید. (که معمولا به نام برش 2 در 4 برای الوار استفاده می شود.)

گام دوم

کف باربر را با میخ کردن دو الوار 5.5 در 40 در 0.625 اینچ، بطور تقاطعی، درحالیکه با انتهای دوتیر اصلی تراز می شوند، بسازید. سومین الوار را موازی با آن دو در بین آنها، میخ کنید. 9 میخ در هر 5.5 اینچ و یا 3 میخ را در محل هر اتصال استفاده کنید. سپس سه تخته ی 3.5 در 48 در 0.625 را روبروی هم، یکی در مرکز و آن دو در کناره های محل چنگک ها، محکم کنید و با 6 میخ در هر 3.5 اینچ و یا دو میخ در هر محل اتصال، کاملا به یکدیگر متصل کنید. (معمولا تخته ها با عناوین 1 در 4 ها و 1 در 6 ها برای قطعات تقاطعی استفاده می شوند.)

گام سوم

بخش سرهم شده ی پالت را وارونه کنید و بخش بالایی را مونتاژ کنید. دو الوار 5.5 در 40 در 0.625 را در حالی که با انتهای تیر های زیرین تراز می شوند به طور تقاطعی میخ کنید.9 میخ در هر 5.5 اینچ و یا سه تا در هر یک از محل های اتصال استفاده کنید. سپس پنج تخته ی 3.5 در 48 در 0.625 را نصب کنید. بطوریکه یکی دقیقا وسط دو تیر اصلی و چهارتای دیگر بین همان تخته ی وسطی و دو انتهای تیرهای زیرین قرار بگیرند. 6 میخ در هر 3و5 اینچ و 2 میخ در هر اتصال استفاده کنید. با کشیدن یک سنباده ی زمخت، پالت دست ساز و بادوام شما برای بسته بندی و حمل توسط لیفتراک آماده است.

برچسب ها :
باربریپالت باربریحمل اثاثیه منزلنحوه ی ساخت پالتاسباب کشیباربری و اسباب کشی

5 دلیل سپردن اثاث به اتوبارمزایای بازکردن و اسمبل مبل به صورت حرفه ای

باربری و اتوبار هدف بار : اسباب کشی منزل و اداری ، بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران