اتوبار و باربری هدف بار

بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و باربری در تهران

021-22142131

باربری ، باربری در تهران

بهترین زمان ممکن برای بازسازی

باربری فقط اجناسی که در قفسه های مصالح فروشی و یا ابزار فروشی و یا لوازم خانگی و بهداشتی فروشی می بینید نیست، بلکه تمام مصالحی که با آن ساختمان ساخته شده است نیز توسط باربری ها جا به جا شده اند.

بهترین زمان ممکن برای بازسازی

واقعاً چه زمانی بهترین زمان ممکن برای بازسازی منزلتان است؟

یک لحظه صبر کنید. به اطاف خود نگاه کنید. شانس ها این است که شما در مقام یک مهندس معمار هستید، چه آنجا خانه باشد، ساختمان اداری باشد، ساختمان تبلیغاتی باشد و یا ساختمانی که در آن ایستاده اید سازه ای باشد که با اثاث کشی باید پر و تکمیل شود. خرید مصالح و ادوات ساخت یک مورد دیگری در باربری است که از آن غافل شده اید که باید حمل شود. باربری فقط اجناسی که در قفسه های مصالح فروشی و یا ابزار فروشی و یا لوازم خانگی و بهداشتی فروشی می بینید نیست، بلکه تمام مصالحی که با آن ساختمان ساخته شده است نیز توسط باربری ها جا به جا شده اند.

به تمام المان ها وقتی که به خانه می روید توجه کنید: کف طبقه، پنجره ها، درب ها، لوله کشی و بسیار مواد دیگری که از آن نام نمی بریم. شاید اینقدر خوش شانس بوده اید که نرده ی پلکانی که آرزویش را داشته اید و یا سنگ گرانیت براقی که کف طبقه ی شما است، تا آشپزخانه تان ادامه داشته باشد و با وسایل آشپزخانه هماهنگی رنگ داشته باشد. حال به این فکر کنید که چطور این وسایل سنگین جا به جا می شد اگر کمک باربری ها نبود.

عرضه و تقاضا

همیشه حرکت عاقلانه این است که به هنگام بازسازی قسمتی یا کل خانه، به بازار و عرضه و تقاضا فکرکنید. بهترین زمان برای خرید مصالح، شیرآلات، تجهیزات و ... الزاماً بهترین زمان برای شروع پروژه ی بازسازی نیست. اگر مقدور است، مصالح را وقتی بخرید که در ارزانترین قیمت هستند و همچنین آنها را انبار کنید تا زمانی که سازنده، کمترین مشغولیت را دارد. با صبر کردن تا زمانی که سازنده ی مورد نظر شما کمترین برنامه ی کاری را داشته باشد، شما امکان این که کمترین نرخ و بیشترین توجه به جزئیات پیمانکار را خواهید داشت.

چه زمانی خرید کنیم؟

قیمت مصالح در طول سال نوسان دارد. وقتی همه میز جدید برای شروع سال تحصیلی و کاری می خواهند، قیمت چوب بالا می رود. چرا قیمت دکور های مختلف بعد از تحویل سال بسیار کمتر از قبل سال نو می باشد؟ برای بهترین نرخ قیمت، به نرخ ها وقتی خارج از زمان بورسشان هستند نگاه کنید. اغلب اوقات، تجهیزات برقی در موقع سال نو ارزانتر از زمان عرضه بیشمار آن در روز کارگر است.

زمان بندی بازسازی

همه ی این ها به این برمی گردد که کجا زندگی می کنید و چه چیزی مد نظرتان است. برنامه ریزی حیاتی است، و شما برای این کار ماه ها زودتر باید فکر کنید، انتظار نداشته باشید که یک ماهه بخواهید جای اتاق خود را بزرگتر کنید. برای این که حتماً بخواهید مطابق برنامه ریزی پیش بروید، در مواقع خلوت پیمانکار بازسازی را شروع کنید. ممکن است به این فکر کنید که قیرگونی یا ایزوگام کردن پشت بام در تابستان طاقت فرساست، ولی گرما ی هوا بهترین زمان برای چسبیدن کامل و خشک شدن مصالح می شود که البته این زمان پر کار و شلوغ برای بام کار ها می باشد. این مطلب بدین معنی است که کار پشت بام خود را باید قبل و یا بعد از تابستان انجام دهید، زیرا هم هوا گرم است و هم تقاضا پایین است. البته یک دلیل که نباید نا گفته بماند این است که هوای بارانی برای اکثر کار های بیرونی ساختمان مانع بسیار بزرگی است. ولی همین هوای ابری باعث کاهش تقاضا و بهترین زمان برای کار بازسازی داخلی ساختمان را فراهم می کند.

باربری چه ارتباطی با این ماجرا دارد؟

در واقع بسیار زیاد. وقتی شما از راسته ی ابزار فروشی رد می شوید و ابزار آلات مورد نیاز خود را تهیه می کنید، فروشگاه برای ارسال آنها، از انبار خود اقدام می کند، برای ارسال از انبار کالا به دری منزل شما آنها از باربری ها برای انجام این کار استفاده می کنند. اگر این کار به درستی و به صورت کار آمد صورت گیرد، زنجیره ی تامین کامل خواهد شد.

حال اگر برای بازسازی منزل خود می خواهید اقدام کنید و به باربری مناسبی برای حمل اثاث خود و یا ابزار آلات احتیاج دارید، شک نکنید و بهترین نرخ کرایه را از کارشناسان باربری هدف بار بپرسید.

نوشته شده توسط باربری هدف بار

برچسب ها :
باربریباربری مصالحباربری تجهیزاتاثاث کشی منزلحمل وسایل خانه

مزایای بازکردن و اسمبل مبل به صورت حرفه ای7 نکته برای اثاث کشی به آپارتمان جدید

باربری و اتوبار هدف بار : اسباب کشی منزل و اداری ، بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران